Toplam Sayfa Görüntüleme Sayısı

31 Mayıs 2014 Cumartesi

YENİ DÜNYA DÜZENİ FESATI..!Formun Üstü
https://fbcdn-profile-a.akamaihd.net/hprofile-ak-frc3/t1.0-1/c0.0.68.68/p68x68/10306241_666109186770369_643713871670995349_a.jpg
Takip Et · 12 Mayıs
 https://fbcdn-sphotos-e-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/t1.0-9/10257669_661477920566829_6088071894474354752_n.jpg

-ORDO AB CHAO=KUMANDA MERKEZİ=BM ..
YADA YENİ DÜNYA DÜZENİ FESATI..!

........"Sarf ettiğimiz sözler ve para kadar, kanda dökmezsek,Yeni Dünya Düzenine kavuşamayız"
Arthur Sclesinger(ABD Başkanı Rooswelt in danışmanı)...İşte "Yeni Dünya Düzeni"kurucularının Yeni Dünya Düzenini açıklaması. Kendileri söylüyor !
ORDO AB CHAO=KUMANDA MERKEZİ= BM
Dünya Hükümetini kurmak isteyen küresel güçler bunu ancak ABD yi savaşa sokmakla başaracaklarını biliyorlardı.1.Dünya Savaşı başlayalı üç yıl olmuştu ancak Başkan Woodrow Wilson ve danışmanı Albay House halen daha Amerikan Halkını savaşa ikna edememişlerdi.1917 yılında içinde yüzlerce yolcusuyla Lusitania gemisi battı. Hemen geminin Alman Denizaltıları tarafından batırıldığı ilan edilerek ABD 1.Dünya Savaşına fiilen katıldı. Daha sonraki yıllarca Lusitania Gemisini, İngilizlerin batırdığı ortaya çıktı. Albay House Savaş süresince Avrupa da bulunarak bugünkü BM nin öncüsü olan Milletler Birliği Kavramını geliştirdi. Önce Wilson prensipleri adı altında "insan hakları bildirgesi" yayınlandı.1924 yılında da Milletler Birliği (Cemiyet-i Akvam)kuruldu.
7 Aralık 1941 de, Japonların pearl Habor a saldırı şifreleri çözüldüğü halde, müdahale edilmedi. Çünkü ABD halkı savaşa tekrar ikna edilmek isteniyordu.2.Dünya savaşı sonunda da Milletler savaştırılarak Birleşmiş Milletler BM kuruldu.1964 yılında Başkan Lyndon B.Johnson, kuzey Vietnam gemilerinin ABD gemilerini topa tuttuğunu söyleyerek daha fazla savaşla Dünya Hükümeti Kurumunu Dünyaya kabul ettirmek için Vietnam üzerine tonlarca bomba yağdırıldı. Yıllar sonra Kuzey Vietnam'ın Amerikan yük gemisine hiç saldırmadığı ortaya çıktı.
1980 ler de HIV ya da AİDS virüsünün milyonlarca insanı tehdidi medyada duyurulmaya başlandı. Laboratuvar virüsü olan HIV le mücadele için BM ye bağlı Dünya Sağlık Örgütü WHO görevlendirildi. Çevresel krizler ortaya atılarak BM ye bağlı Dünya Çevre Örgütü kuruldu.1960 larda birdenbire Dünya nüfus artışı bahane edilerek BM ye bağlı, Dünya Kadın Örgütü NOW kuruldu.
1990 larda, Demir perdenin kalkmasıyla birdenbire etnik krizler ortaya çıktı. Hırvatlar, sırplar, müslüman Boşnaklar toprak iddialarıyla birbirlerine soykırım uyguladılar ve ilk üniter Devlet parçalanması başarıyla uygulandı. Tüm dünyaya etnik milliyetçilik tehlikesinin dünyayı tehdit ettiğini ve BM nin güçlendirilmesi gerektiği anlatıldı.
Artık BM iç ayaklanmalar (ki nasıl çıktığı herkesçe malumdur) çıkan ülkelere doğrudan müdahale yetkisine sahiptir. Dünya Hükümeti olarak yapılandırılan BM nin küresel bir Orduya sahip olması için önce NATO olarak teşkilatlandırılan güç daha sonra S.W.A.T a dönüştürüldü.S.W.A.T'IN EN BÜYÜK GÜÇLERİ İSE Resmi Ordular değil,Özel Kanunlarla kurulan Özel Güvenlik Şirketleri'nin gayri resmi paralı sivil askerleridir.Bu paralı sivil askerler ayrıca kendilerini gizlice davet eden Hükümetlerede özel güvenlik hizmeti verirler. Ancak bu durum henüz Milletlerden gizlenmektedir. Eğer Dünyanın herhangi bir ülkesinin Cumhurbaşkanı ya da Başbakanı, Yeni Dünya Düzeni ne karşı gelirse BM yasalarına göre SWAT derhal bu Ülkeye müdahale eder.
BM nin, global dünya hükümetine dönüştürülmesi son 10 yılda hızla tüm kanunlar çıkarttırılarak gerçekleştirildi. Ülkelerin çoğunluğunda globalizmin işbaşına getirdiği hükümetler; daha çok demokrasi adı altında kendi ülkelerinin ANAYASAlarını değiştirerek,Devlet yetkilerini hızla BM ye devretmektedirler.Kuzey Amerika,Avrupa, Doğu Avrupa, Afrika Kıtasının tümü, Ortadoğu, Güney Asya, Avustralya,Yeni Zelanda, Kafkasya, Japonya, G.Kore Anayasa değişikliklerini tamamladılar. Direnen çok az ülkede terörist devlet ilan edildi. Kuzey Kore, İran,Venezüella gibi....Yetki devirleri çeşitli birliklere üye olma adı altında gerçekleştirilmektedir. NAFTA, AB, AFRİKA BİRLİĞİ..gibi..
DİNİ inançların yönetimi de BM ye devredildi. Dinlerarası Diyalog adı altında Yahudilik, Hıristiyanlık, Müslümanlık bir çatı altına alındı. Milyarlarca Dünya vatandaşının hayatını ve kaderini etkileyecek siyasi ve mali kararlar; Dünya Ekonomik Forumunda alınır. Forum her yıl İsviçre'nin Davos şehrinde toplanır. Alınan kararlar asla kayıtlandırılmaz. Dünya Hükümeti olarak yapılandırılan ve güçlendirilen BM küresel bir orduya, herşeyi gören gözü uydular aracılığıyla dünyanın her köşesine hâkim bir organizasyondur.Yaptırım yetkileri yoktur veya kısıtlıdır söylemleri aldatmacadır ! Kaostan kaynaklanan düzenin gerçekleşmesinde en büyük rolü MEDYALAR üstlendi. Network Tv şebekeleri dünya insanlarını şartlandırarak devamlı korku kaos yayınlarıyla kontrol altına aldılar.
Yeni Dünya Düzeni kurucularının insanlığa son armağanı küresel vatandaşlıktır. Şu anda Dünya Hükümetinin belirlediği en büyük düşman milliyetçiliktir. Yeni Dünya Düzeninde onlara göre bu kara düşman milliyetçilik, küreselleşme için en büyük tehdittir. Küresel güçler aydınlara, entellektüellere, gazetecilere, yazarlara ve hatta sanatçılara görev vermiştir.Her alanda ve her zaman kesinlikle; Vatanseverler canavarlaştırılarak, itibarlaştırılacaklar, çeşitli bahanelerle tutuklanacaklar. Ayrıca kendi milletleri gözünde taş devrinin uyumsuz mağara yaratıkları olarak gösterileceklerdir. Mali kaynakları kurulacak, bireysel yoksulluğa mahkum edilecekler, devamlı aşağılanacaklardır.
3.Dünya savaşı Milliyetçilerle, küreselciler arasında son hızla devam etmektedir.VE...ORDO AB CHAO Emirleri;
1)-Terörizimle savaşır gibi görün ancak icat ettiğin terörizmi destekle,kargaşa ve kan devam etsin.
2)-Irk ayırımları vahşetlerini,icat ettiğin sahte soykırımlarla destekle ancak en büyük soykırımı sen yap,hiç ayırım yapmadan insanlığın üzerine tonlarca bomba yağdır.
3)-Etnik nefreti son sürat yayarak genişleterek,insanlığı bölük pörçük küçücük gruplara ayırarak parçala.
İŞTE BUDUR....DÜNYAYI KAN GÖLÜNE ÇEVİRENLERİN YENİ DÜNYA DÜZENİ !!
Saygıyla
Gülsev EYÜBOĞLU
8 Eylül 2005
NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE-İNADINA İLELEBET
NOT:Bu Yazım 8 Eylül 2005 Tarihlidir..
VE İŞTE DURUM BUDUR..
 Yazan:Türk Gülsev Eyüboğlu'ndan alıntı
Formun Altı

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder